Вінничани передали 21-й комп'ютер в багатодітну сім'ю

 

Технічний прогрес у наш час крокує дуже швидко. Можна тільки здогадуватись, скільки людей на Вінниччині поміняли свої комп’ютери на більш сучасні й досконалі. А старенькі «компи», які стали непотрібними, припадають пилом і тільки займають місце в квартирі чи в офісі. Але вони ще можуть послужити і принести користь людям!

Благодійна програма «КОМП’ЮТЕР ДРУГУ» триває з 2009 року. Її організували благодійний фонд «Подільська громада» та Вінницька громадська організація молоді з обмеженими фізичними можливостями «Гармонія».

– У рамках цієї програми ми збираємо у людей комп’ютери, сканери, принтери тощо, які були у вжитку і застаріли морально, але ще трохи працюють, — розповіла Раїса Панасюк, керівник «Гармонії». — Наші спеціалісти їх доукомплектовують, налагоджують. Після цього ми безкоштовно передаємо їх тим, хто цього дійсно потребу. Ми намагаємось створити сприятливі умови для самореалізації людей з обмеженими фізичними можливостями, дати змогу всім бажаючим долучитись до цієї програми. За ці роки комп’ютери отримали не тільки інваліди-візочники, а й багатодітні сім’ї, які живуть у фінансовій скруті і не можуть дозволити собі комп’ютерну «розкіш».

У Вінницькій області проживає понад 3000 людей з обмеженими фізичними можливостями, серед них є чимало тих, хто навчається. Проте більша частина їх — мешканці віддалених сіл Вінницької області, вони відірвані та ізольовані від інформаційного простору.

21 лютого 21 комп'ютер був переданий багатодітній сім'ї Христюків, що проживає у віддаленому селі Соколівка Літинського району.

Таку добру справу вирішили не відкладати і зробили це в рамках "Тижня доброти".

Всі, хто бажає подарувати свій старенький комп’ютер, можуть звернутись до організаторів програми: БФ «Подільська громада», м. Вінниця, вул. П. Осипенко, 4, 2-й поверх, тел. 67-20-96. ГО «Гармонія», м. Вінниця, вул. Космонавтів, 48, тел. 46-93-59.

Контактні особи: Раїса Панасюк, 067-79-05-303; Мар’яна Трачук, 097-72-27-608.