Мистецтво заради життя

 

З 19 січня команда МаДенарт займається підготовкою благодійного проекту, який зможе допомогти одному юному жителю Вінницької області вибороти право на життя.

- Прокинулася о 4 ранку на Водохреще, не могла заснути, не знаю звідки, але з'явилася думка, як за допомогою нашого мистецтва можна допомогти в лікуванні дитині, яка цього надзвичайно потребує,  а їх адже зараз так багато! - Ділиться автор задумки Марія. - Ніяк не могла дочекатися сходу сонця, щоб поділитися цією ідеєю з командою.

Обговоривши з Денисом та Єлизаветою можливий проект, стало зрозуміло, що без підтримки людей, компетентних у питаннях організації благодійних заходів, нам не обійтися. Для втілення ідеї, ми звернулися до Вінницького Благодійного фонду «Подільська громада», де одразу відчули підтримку та участь з боку виконавчого директора Андрія Дручинського та його колег.

- Дуже важливо, коли зустрічаєш людей, небайдужих до долі тих, кому дійсно потрібна допомога, знайти однодумців, - говорить Єлезавета, - від цього просто виростають крила, хочеться творити в ім'я добра, любові, життя ...

На наступний день була організована зустріч із заступником Вінницького міського голови - Балицькою Валентиною Євгенівною, яка підтримала ідею і допомогла у подальших діях. І тепер головним завданням було знайти дитину, якій необхідно допомогти, якій немає на кого більше сподіватися ... Визначальним моментом стала зустріч з головним лікарем Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні Антонець Тетяною Іванівною та педагогом-методистом Вдовиченко Оленою Леонідівною. За результатами скликаного консиліуму лікарів стало відомо, що гостро потребує допомоги - Дідук Антон, 1998 р.н. У хлопчика рак крові ...

Ще однією людиною, яка з ентузіазмом погодилася допомогти, став фотограф Ігор Моховик. Він разом з нами відвідав Антона в онковідділенні і зробив знімки, які одночасно передають і печаль, і надію на порятунок. Один з них і стане основою для нашої картини.

До міжнародного дня онкохворої дитини, 15 лютого, команда МаДенарт планує намалювати його портрет, розміром 72 кв.м. на полотні, натягнутому на будівлі за адресою м. Вінниця, вул.Театральна 74.

«Мистецтво заради життя» - таку назву вони дали цій події, у щирій надії очікують, що Ваша небайдужість та співчуття врятує життя цьому хлопчику.

- Ми сподіваємося, що у нас вийде зібрати необхідну суму для лікування Антона. - говорить Денис, - Ми разом можемо ще його врятувати, подарувати надію на життя.