«Подільська Громада» у ролі «Миколая» подарували свято маленьким вінниччанам

 

БФ "Подільська громада" приєднався до громадської організації «Розвиток.Розвиток», яка до дня Святого Миколая провела благодійну акцію «Крок до мрії – 2012», об’єднавши успішних небайдужих осіб Вінниці, навколо ідеї підтримки талановитих, обдарованих дітей.

Одним з учасників благодійної акції «Крок до мрії» став Олександр Панасюк, який навчається в 35-ій школі та займається у дитячій музичній школі. Олександр грає на акордеоні, складає власні композиції. Є призером міських конкурсів: «Шевченко усіх століть», «Зимова феєрія» та переможцем шкільного конкурсу етюдів.

Підтримати Олександра вирішив благодійний фонд «Подільська громада». Голова правління фонду Віктор Бронюк та виконавчий директор фонду Андрій Дручинський.

Маючи цілий ряд своїх проектів та акцій,  благодійний фонд «Подільська громада» все одно вирішив приєднатися до благодійної акції та підтримати Олександра Панасюка у його починаннях.

Під час концерту була проведена церемонія вручення подарунків учасникам акції від їх Миколаїв. Олександру Панасюку від благодійного фонду «Подільська громада» була вручена премія у сумі 500 гривень.

Також Олександр виступив з сценічним номером, продемонструвавши свій талант. Підтримати Олександра у його прагненнях прийшли вінницькі зірки: Тріо «Максимум», команда КВН «Вінницькі перці», Оксана Славна, Олександра Онуфрійчук.

Також завдяки благодійному фонду «Подільська громада» на концерті були присутні учні 36-ої школи, для них у холі будинку офіцерів була проведена розважальна програма: клоуни, міми, великі ляльки, боді-арт малюнки, конкурси, подарунки, а також солодкі сюрпризи.