Сім'я після пожежі залишилася без даху над головою та засобів на існування!

 

Я, мати трьох дітей, Михальченко Галина, звертаюся до вас по допомогу!

Моя сім’я, без жодних засобів для існування, залишилася на вулиці після великого нещастя! В ніч на 9 червня 2010 року сталася пожежа, згоріло все майно та будинок. Я потрапила в лікарню після отруєнням чадним газом. Там мені поставили діагнози: набряк головного мозку та легень. Шансів на життя практично не давали. Дітей почали готувати до найгіршого…

Вдома діти зробили листівки з проханням про допомогу: «Допоможіть врятувати маму» й годинами вечорами ходили по місту, збирали кошти на лікування. Завдяки цьому та молитвам, я одужала і стала на ноги. Але незабаром з’явилися нові діагнози: емфізема печінки, артроз, гіпертонічна хвороба, бронхіальна астма. 2 липня 2012 року в хребті виявили пухлину.

Після всього пережитого у дітей на нервовому грунті також з’явилися проблеми зі здоров’ям: у молодшої доньки – псоріаз, у старшої – вага 34 кг при зрості 1м 70 см, починається дистрофія.

Ми пропадаємо… Якщо горе спробувати перевести в математику, то лише на лікування Ольги потрібно 1200 гривень, щоб закінчити ремонт будинку потрібно до 10 тисяч гривень.

Весь цей час ми проживали на квартирі на Старому місці, але до 15 вересня 2012 року нам потрібно звільнити помешкання, оскільки закінчується оренда…

Допоможіть врятувати родину! На порозі зима, мені з хворими дітьми немає, куди податися!

Якщо хтось має змогу допомогти меблями, одягом, продуктами харчування чи коштами – телефонуйте! Будемо вдячні за будь-яку допомогу всім небайдужим людям!

Контакти:

0678987230 – Галина (мама)

Будь-які кошти можна перерахувати: АТ «Укрінбанк»

МФО 302333
КОД 2328918843
П/р 26201066005801
На особовий рахунок Михальченко Г.Е. № 66005
Призначення платежу: благодійні внески