25 тисяч гривень для підтримки дворового спорту…

 

Проект буде реалізований Благодійною організацією при безпосередній участі громади міста Вінниця, громадських організацій, зацікавленого бізнесу. В основі проекту стоїть завдання не просто збудувати нову чи відремонтувати стару спортивно-ігрову площадку, а розробити механізм та створити умови для активізації громадян, для безпосередньої їх участі у реалізації проекту. Тобто суть проекту - навчити громаду самостійно дбати про свій двір, про своє майбутнє і майбутнє своїх дітей, виховати почуття відповідальності за середовище, у якому вони проживають.

Основною метою проекту є створення сприятливих умов для розвитку масових видів спорту серед дітей та дорослих на прибудинкових територіях, популяризація здорового способу життя, профілактика шкідливих звичок, шляхом організації систематичних заходів, направлених на відбудову дворових спортивних майданчиків та відновлення спортивних активностей за безпосередньої участі самих мешканців.

Отже, проект «Дворовий спорт» передбачає собою, по-перше, інформування вінничан та пошук зацікавлених мешканців міста, які бажають у своєму дворі побудувати новий чи відремонтувати старий спортивний майданчик, по-друге – будівництво двох майданчиків на території міста Вінниці, запровадження та постійна підтримка спортивних заходів з залученням молоді та старшого покоління у пілотних дворах.

Керівник проекту «Дворовий спорт» Кирилюк Олена відзначила: «Маємо надію, що ми не просто відбудуємо дві спортивно-ігрові площадки при безпосередній участі громади та запровадимо стартові спортивні заходи, а поширимо позитивний досвід та практику реалізації проекту серед жителів міста з метою активізації інших дворів та жителів до якісної співпраці у фінансуванні та спільному ремонті дворових спортивних майданчиків і протягом наступних 2 років разом з зацікавленими мешканцями зможемо збудувати чи відремонтувати ще 6-8 спортивних майданчиків».