Готуєшся до Євро? - Вчи англійську!

 

Вся країна наразі перебуває в очікуванні ЄВРО-2012... На цю подію чекають мільйони футбольних фанів з різних країн. Знали б вони, як на цю подію чекає вся Україна!!! І не лише через саму подію ЄВРО-2012, а через те, що центр Європи, де ми з Вами живемо, може бути по-новому відкритий для світу завдяки гостинності, красі, толерантності, щирості, і завдяки освіченості українців. Не пройде поза увагою англомовність наших пересічних громадян... Так, вміння знаходити спільну мову в буквальному сенсі може забезпечити повне порозуміння між людьми з різних країн та лягти в основу їх міцної дружби і майбутньої співпраці. А чи готові ми сьогодні знаходити ту спільну мову, тобто чи володіємо ми знаннями англійської?

Як приємно відзначити, що на теренах перлини Поділля вже готуються до євроінтеграції через ефективне вивчення англійської мови. Так, 17 травня Інтерактивний центр вивчення англійської мови “Flash” та благодійний фонд «Подільська громада» організували благодійний проект «Англійська в нашому житті». У проекті взяла участь чимала кількість дітей з малозабезпечених сімей, дітей-сиріт, дітей з багатодітних сімей міста Вінниці. Перший етап проекту проходив в парку ім. Горького, де школярики вивчали нові слова в ігровій формі, співали, розповідали вірші. Сюрпризом був танець, що подарували гості свята. Після розваг діти малювали на асфальті на тему «Англійська навколо нас», де продемонстрували важливість англійської мови у сучасному житті. Діти, які найкраще справились із завданням були нагороджені сертифікатами на трьохмісячне безкоштовне навчання англійської мови у центрі «Flash». І це означає, що відтепер цим дітям відкритий шлях і до євроінтеграції, і до будь-яких інших можливостей через знання англійської мови.

Згодом у проекті взяли участь і дорослі. Це були старшокласники, які сьогодні постають перед серйозним вибором свого майбутнього. Найкращі вчителі Інтерактивного центру вивчення англійської мови «Flash» продемонстрували переваги всесвітньовідомої програми вивчення англійської мови “Англійська як друга мова”(English as a Second Language), за якою у центрі можна оволодіти навиками розмовної англійської за лічені місяці. Після ознайомлення з ефективною програмою навчання усі старшокласники написали твір «Англійська в моєму житті». Автори кращих робіт отримали сертифікати на безкоштовне навчання англійської мови за програмою “English as a Second Language” у центрі “Flash”.

Отже, переможцями благодійного проекту "Англійська в нашому житті" стали:

Флеш-діти:

1-ше місце - шк № 15 Салієва Вєра, Гаража Максим;
2-ге місце - шк № 3 Іванова Ліза, Міщенко Аня;
3-тє місце - шк № 7 Зарічанська Каріна, Загрія Богдан.

ESL:

1-ше місце - шк №4 Буракова Дана;
2-ге місце - шк № 3 Бердніков Іван;
3-тє місце - шк № 2 Нерсисян Айк.

Таким чином виявляється, що ми таки готуємося до порозуміння з іноземцями, і це обо'вязково матиме позитивний вплив на майбутнє нашої країни, на майбутнє наших дітей.

P.S. Якщо Ви бажаєте дізнатись про ефективну методику вивчення англійської мови у центрі “Flash”, запишіться на безкоштовний урок, який відбувається щовівторка та щочетверга о 18.30 за адресою Космонавтів 30а, у офісі 705.