Учасники проекту "Разом до Перемог" відвідали експозицію сучасної військової техніки

 

Громадською організацією "Центр Поділля-Соціум" продовжується реалізація Проекту "Разом до Перемог". Зазначений Проект виконується за фінансової підтримки благодійного фонду "Подільська громада".

Задачами проекту є підвищення рівня власної самооцінки цільової групи, зростання згуртованності підлітків за спільними інтересами соціальної спрямованності. Головна мета проекту – допомогти дітям з малозабезпечених та багатодітних сімей стати впевненими, оволодіти новими знаннями.

Крім тренінгів з набуття навичок користування комп’ютером та психологічних тренінгів, в рамках Проекту передбачено проведення екскурсій патріотичного спрямування.

7 квітня 2012 року учасники Проекту з задоволенням та жвавим інтересом відвідали експозицію сучасної військової техніки на території командування Повітряних Сил Збройних Сил України. Підлітки дізнались багато цікавого про експонати військового музею, окремі з яких є унікальними та занесені до світової книги рекондів Гінесу.

На наступному занятті за комп‘ютером кожен з підлітків - учасників цільової групи самостійно підготує слайд-шоу (презентацію) щодо відвідання музею. Набуті навички та знання стануть в нагоді під час занять в школі.

У заході активну участь прийняли студенти-волонтери університету «Україна» - майбутні соціальні робітники.