Вінниця - місто майбутнього

 
Темою обговорення в рамках ділової гри обрано майбутнє острова Фестивальний.


До участі в грі були запрошені небайдужі представники громадськості міста, керівники профільних управлінь міськвиконкому, депутатського корпусу, представників архітектурних кіл, культури, ЗМІ, знавців історії міста.

Загалом участь взяли 25 чоловік, усі були поділені на 5 команд, у кожній з яких були представники різних сфер. Завданням було розробити бачення групи, щодо острова Фестивальний у 2013 році, яким він буде. Учасникам дозволили фантазувати, обмежень не було.


Перемогла команда найкреативніших, з нестандартними поглядами на історію та майбутнє острова, яка запропонувала побудувати музейно-розважальний комплекс «Цукор-Land». В його основі фортеця, всередині якої розташовано міні-зоопарк «Садиба Вінні-Пуха» (де мешкають ведмеді, ослик, свинки, і, звичайно, сова). У самій фортеці – маса приміщень, кожне з яких має свою назву і виконує певну функцію. Наприклад, музей Цукру (де відвідувачам розповідають про історію цього солодкого продукту, показують різні експонати тощо). Те саме і в музеї Шоколаду. Третій музей – винятково для дорослих: по типу музею мадам Тюссо тут розташовані експонати у вигляді марципанових політиків; є і кімната «тортурів», на вході якої відвідувачів зустрічає Зефірна людина і силоміць змушує їсти солодощі. А для маленьких шибеників тут є карцер, з якого можна здійснити втечу, «перегризаючи» солодкі решітки. На думку авторів проекту, це був би єдиний карцер у світі, до якого б ставали у чергу. Серед інших послуг «Цукор-Land» - дитяче казино, де ставки робляться валютою у вигляді солодощів. Потурбувались автори і про забави для дорослих – кульова стрільба льодяниками та змагання у киданні тістечками для татусів, для усієї родини: крем-арт та оглядини фортеці на повітряній кулі у вигляді бджоли Майя. Потурбувались і про екологію – фортеця та башти обладнані сонячними батареями та вітряками. Найвища точка – «точна» копія Олександрійського маяку у вигляді «Чупа-чупсу». Старійшина команди, її капітан Олександр Шемет вигадав і слоган проекту: «Вінниця – тут помазано медом!»
Усі ідеї та результати ділової гри передадуть на розгляд міському голові.