Опановувати сучасні інформаційні технології юним вінничанам допомагаємо разом

 

В жовтні 2011 року Благодійним Фондом «Подільська громада» (виконавчий директор - Андрій Дручинський) було оголошено конкурс грантів «Через досвід до успіху»

За умовами конкурсу серед пріоритетних напрямків проектів зазначена робота з дітьми та молоддю з багатодітних та неповних сімей.

За підсумками розгляду Експертною радою поданих грантових заявок та результатами рейтингового голосування проектна заявка Громадської організації «Центр Поділля-Соціум» отримала підтримку і профінансована у сумі 5 000 грн.

Мета Проекту «Разом до перемог» - створення умов для творчої роботи дітей з багатодітних та неповних сімей м. Вінниці шляхом залучення їх до опанування сучасними інформаційними технологіями та закріплення навичок впевненої поведінки і неконфліктного вирішення проблемних ситуацій. Цільова група налічує 30 підлітків м. Вінниці.

Підбір бажаючих прийняти участь у Проекті було здійснено за безпосередньої участі фахівців Вінницького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (директор Сулімова С.І.).

З підлітками будуть працювати військові пенсіонери з багаторічним досвідом практичної роботи вихователів, психологів. Для проведення психологічних тренінгів залучено практичних психологів.

Реалізація Проекту розпочалась 17 грудня 2011 року та триватиме до листопада 2012 року (На фотографіях слухачі цільової аудиторії під час проведення тренінгових занять з опанування сучасних інформаційних технологій.)

Дві Ганни познайомилися та стали подругами під час занять за Проектом «Разом до Перемог»

Кристині та Ірині подобається опановувати ази сучасних інформаційних технологій

Тренер-викладач Проекту Поліщук Юлія Володиирівна демонструє сертифікат благодійного фонду «Подільська громада» на реалізацію Проекту «Разом до Перемог»

Цільова група складається з дітей віком від 10 до 13 років. Формування групи проведено за активною участі міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Тренер-викладач Горобей Анатолій Іванович має багаторічний досвід роботи з підлітками, вміє цікаво провести заняття.

Владислав відповідально ставиться до опанування нових знань, які використовує під час підготовки до занять в школі.

Голова правління ГО «Центр Поділля-Соціум» Сергій Проценко отримує Сертифікат на суму 5000 грв для реалізації Проекту «Разом до Перемог» від виконавчого директора благодійного фонду «Подільська Громада» Андрія Дручинського