БФ «Подільська громада» долучиться до збору коштів на пам'ятник Шевченка у Вінниці

 

2 лютого на засіданні виконкому міської ради проаналізували громадську думку щодо визначення місця спорудження пам'ятника Тарасу Шевченку у Вінниці.

Переважна більшість вінничан, які взяли участь в обговоренні, вважає найбільш вдалими місцями для монументу Великому Кобзарю - Центральний парк культури та відпочинку ім. Горького в районі «Райдуги» та площа біля «Книжки» - поблизу будівлі обласної філармонії «Плеяда».

Таких висновків дійшли і міські архітектори. Мер Володимир Гройсман запропонував розпочати громадську кампанію зі збору коштів на встановлення пам'ятника. Займеться цим Благодійний фонд «Подільська громада».

Керманич Вінниці згоден долучитись до цієї акції першим, як тільки-но будуть оформлені всі необхідні папери. Обласна Федерація профспілок також вирішила взяти участь у зборі коштів. А фахівці підприємства МУР виготовлять безкоштовну проектно-кошторисну документацію. Директор департаменту культури Ірина Френкель в свою чергу запропонувала направити зібрані під час тематичного концерту кошти на будівництво пам'ятника.