Ми прагнемо чистого довкілля для нашого міста!

 


У заході взяли участь понад 200 осіб, це були професіонали своєї справи і аматори, представники різних громадських організації, університетів, шкіл, також участь приймав начальник управління екології та охорони навколишнього середовища.


Усі бажаючі долали дистанцію у 12 км зі супроводом міліції та швидкої допомоги, на щастя їх поміч потрібна не була, усі задоволені та здорові повернулись на страт. Наймолодшому учаснику було 4 роки (він їхав на велосипеді разом з татом), ще одному наймолодшому учаснику виповнилось 9 років, найстаршому – 74 роки.


Велотур, який пройшов у Вінниці, мав за мету: привернути увагу до проблеми забруднення атмосферного повітря транспортними засобами, знизити рівень концентрації вихлопних газів у міському повітрі, зменшення шумового навантаження, сприяння розвиткові альтернативних видів пересування, розвиток велоінфраструктури. Після завершення усіх учасників нагородили пам’ятними призами. Також організатори наприкінці акції відзначили найстаршого та наймолодшого учасників велотуру, нагородивши їх кубками, та відзначили найоригінальніших велосипедистів.