«Вінниця – це моє місто»

 

Метою благодійної програми "Вінниця - це моє місто" є формування культурної та духовної свідомості місцевої громади, створення сприятливих умов для проживання, навчання, відпочинку та самореалізації усіх верств населення. Крім цього програма сприяє покращенню естетичного вигляду міста, вихованню патріотизму та почуття гордості за Вінницю.

Під час святкових заходів, які проходили у Вінниці, «Подільська громада» активно долучилися до їх організації. А оскільки, в цьому році у свій день народження наше місто стало «музичним», то різноманітні мелодії та пісні лунали звідусіль.

На романтичному вінницькому «Парижі» відбувся концерт альтернативної музики «Кохання в стилі рок» за участю гуртів «НеДіля» та «С.К.А.Й». Городяни і самі змогли тут вдосталь поспівати, ставши учасниками конкурсної програми «Караоке в стилі реп». А ще - побачили виступи брейк-денсерів, велофристайлерів та джамперів. У сквері Козицького муніципальний естрадно-духовий оркестр «Він Бенд», ансамбль «Джазова атмосфера» та вірменська співачка Лаура Марті презентували програму «В джазі тільки вінничани». А у центральному парку культури та відпочинку ім. Горького зіркове подружжя Сніжани Єгорової та Антіна Мухарського показали фольклорно-гумористичне шоу «Сільський гламур», під час якого відбувся показ мод, виставка авторських картин подружжя, і, звісно ж, лунали музика і пісні Антіна та Сніжани. Головна подія першого дня святкування відбувалася на площі Василя Стуса, де проходило вечірнє шоу «Зіркова брама» за участю Джамали, гуртів «ТНМК», «Ночные Снайперы» та Діани Арбєніної.

Усі ці заходи стали можливими завдяки підтримці небайдужих спонсорів нашого рідного міста.

Маємо надію, що в наступному році «Подільська громада» продовжить гарну традицію святкування Дня народження Вінниці і спільно з органами місцевого самоврядування зробить це свято ще яскравішим!