БФ"Подільська громада" розпочинає підготовку до святкування Днів Європи

 

22 квітня у м. Київ відбулась організаційна зустріч із переможцями конкурсу Європейської програми МФВ «Відзначення Днів Європи в Україні».

На конкурс було подано 45 проектів, переможців – 8. Одним з них виявився і БФ «Подільська громада» з проектом «Частинка Європи в серцях Вінничан».

Проект реалізовуватиметься в смт Вороновиця та м. Липовець 21 та 22 травня відповідно.

В план заходів святкування Дня Європи входитимуть: розважально-інтелектуальні квести, виставки малюнків, колажів, створення музею країн, проведення майстер-класів «Українські таланти – гордість Європи», запуск повітряних зміїв, святковий концерт та інші інтерактивні заходи. До заходу планується долучити мешканців не лише Липовця та Вороновиці, а й навколишніх сіл.

Захід реалізовуватиметься спільними зусиллями працівників, волонтерів БФ «Подільська громада», а також місцевої влади та мешканців відповідних населених пунктів за підтримки МФ «Відродження».

27 та 28 квітня у місті Липовець та селищі Вороновиця пройшли презентаційні зустрічі з нагоди відзначення Днів Європи. На заході були присутні педагоги-організатори, вчителі, працівники будинків культури, місцева влада, активна молодь та ін.

Усі отримали завдання по підготовці до святкування. Окрім зустрічі відбувся і перший тренінг для оргкомітету. Тепер усі готові до плідної роботи.