Терміново потрібна допомога Євгенію Загороднюку!

Більше інформації про ситуацію з Євгенієм від Ірини Міронової:

"Новини про Евгений Загороднюк

Вчора Жені зробили ангіографію судин головного мозку з контрастною рідиною. Зараз буду писати не медичною мовою, але по-іншому не знаю як описати. Виявлено дві аневризми (це утворення на судині головного мозку): одна розірвана, інша - нетипової форми з великим ризиком для здоров’я. Спробували зробити операцію, виявили великий набряк та гематому. Проконсультувавшись з київськими нейрохірургами, прийняли рішення зупинити операцію, т.як не можуть добратися до цілої аневризми (щоб скріпити її з обох боків ) через брак необхідної апаратури. Дали можливість вийти з наркозу, встановили, що частково збережені мовні та рухові рефлекси, що є теж позитивним моментом при цій ситуації.

Завтра веземо Женю до Києва в Інститут нейрохірургії. Там його вже чекають. Попередня вартість операції 140 тис грн (при наявних показниках на сьогодні та планових обставинах), плюс дорога до Києва 22 тис грн, плюс проживання дружини з дитиною, плюс післяопераційна медикаментозна підтримка. Далі буде кількамісячний процес реабілітації. На сьогоднішній день було витрачено близько 70 000 грн, гроші на термінове транспортування до Києва теж є, і то все(((

Сьогодні найголовніше зібрати кошти на операцію!!! Суми точної не маємо, ситуація нестандартна. Думаємо, що близько 200 000 грн. 
Будь ласочка, друзі, благаємо про допомогу!!!! Без нас Жені не справитись!!! 
Карта Приват банку: 4731 2171 1284 6272 Загороднюк Юлія (дружина)

Дякуємо всім хто допоміг і допомагає, хто молиться і разом із нами вірить в Женю!"