Реєстр гарних справ відкрито

Позитивний настрій та приклад гарних справ показали учасники «Доброго КВЕСТу» випадковим перехожим. До нього долучились 12 креативних команд, що мали оригінальні назви та атрибутику.

Запальні команди співали, малювали, грали з перехожими в класики, подавали руку при виході з тролейбуса, пояснювали та робили домашні завдання школярам, знайомили між собою хлопців та дівчат та виконували інші цікаві поставлені задачі.

Після трьохгодинної пробіжки під час якої квестери зробили багато гарних справ. На усіх чекали солодкі призи, а на команди – переможці, які виконали усе якісно та швидко, очікував вечір-сюрприз! Для команди, що зайняла перше місце «3-К» – квитки на концерт гурту Тік, друге місце «Кашельок» – команда пішла грати у боулінг, третє місце «Хіппі» – вирушили в кіно усі гуртом! Також була нагороджена найоригінальніша команда «Квітка в камені».

Під час нагородження переможців, відбулась презентація 20 кілограмової на 1200 сторінок книги реєстру добрих справ, за участю лідера гурту «ТІК» – Віктора Бронюка. Впродовж наступних десятиліть усі гарні вчинки будуть занотовуватись у ВЕЛИКУ, гарну книгу під назвою «Реєстр добрих справ».