Конкурс-фестиваль дитячої творчості «Я люблю навколишній світ»

Мета конкурсу: сприяти естетичному, художньому, духовному розвитку дітей, поліпшенню їх психологічного стану через залучення до творчості, виявлення і підтримка маленьких талантів.

Для багатьох дітей творчість є не тільки цікавим і захоплюючим заняттям, а і можливістю заявити про себе. Заняття творчістю – захоплююча і потрібна справа, яка допомагає відчути себе особистістю. Діти отримують чудовий шанс виразити свій внутрішній світ на малюнку, реалізувати здібності і продемонструвати талант. Конкурс дасть можливість дорослим зрозуміти, що означає любов для дітей, відчути природу цього почуття. Дорослі матимуть можливість пірнути в світ дитинства, розбудити в своїй душі добру дитину з чистою душею. Адже малюнки дітей завжди наповнені щирістю і теплом. У дітей своя шкала цінностей, своя відвертість, своя абсолютна любов до батьків і світу. Конкурс надає чудову нагоду роздивитися її. Участь в конкурсі, споглядання робіт – приємна психотерапія, в результаті якої навколишній світ стане кращим, чистішим, усміхненим, сповненим вдячністю і любов’ю.

Завданням програми є:
  • сприяти естетичному, художньому, духовному розвитку дітей, поліпшенню їх психологічного стану через залучення до мистецтва;
  • заохотити дітей до самореалізації своїх здібностей;
  • поширити інформацію про реалізацію програми серед громадськості з метою залучення волонтерів та благодійної допомоги для успішної реалізації програми;
  • створити позитивний імідж бізнесмена – благодійника, який сприяє реалізації цікавої та важливої соціальної програми.
<img width="\&quot;400\&quot;" height="\&quot;301\&quot;" border="\&quot;0\&quot;" ilo-full-src="\&quot;http://www.gromada.vn.ua/content/user_files/Image/konkurs/2010_02_01_2.jpg\&quot;" alt="\&quot;Конкурс-фестиваль" дитячої="" творчості="" «Я="" люблю="" навколишній="" світ»\"="" data-cke-saved-src="\" src="\&quot;/content/user_files/Image/konkurs/2010_02_01_2.jpg\&quot;">

Положення про проведення конкурсу дитячого малюнку

«Я люблю навколишній світ»
(Я люблю своїх батьків. Я люблю природу. Я люблю Бога.)

Конкурс дитячого малюнка проводиться в рамках благодійної програми «Епідемія доброти» з цілю виявлення і підтримки талановитих дітей, залучення дітей до занять художньою творчістю.

Умови конкурсу:
Конкурс проводиться по з 01.02.2010 року.
У конкурсі беруть участь діти віком 5-15 років.
Конкурс проводиться по вікових категоріях: 5-7 років; 8-11 років; 12-15років.

Малюнок, що подається на конкурс, має бути надісланий до 16 лютого 2010 року на адресу Благодійного фонду «Подільська громада і відповідати таким вимогам:
  1. має бути виконаний аквареллю, фломастером, тушшю, олійними фарбами, кольоровими олівцями або як прикладне мистецтво в будь-якому прояві;
  2. має бути виконаний без втручання дорослих;
  3. висвітлювати тему конкурсу («Я люблю навколишній світ!»);
  4. містити на окремому аркуші розміром 10х5 см., прикріпленому на звороті роботи, ім’я та прізвище автора, вік учасника, місце навчання, поштову адресу з індексом і контактні телефони.
Максимальна кількість робіт від однієї особи – 2.
Малюнки, які надійшли на конкурс, авторам не повертаються і рецензії на них не видаються. Благодійна організація залишає за собою право використовувати роботи без погодження з автором у видавничо-друкарській продукції, під час проведення виставок, ярмарок.
Для участі в конкурсі роботи необхідно до 17:00 год. 16 лютого 2010 р.:
  • надіслати на а/с 8009, м. Вінниця, 21050;
  • принести за адресою: м. Вінниця, вул. П.Осіпенко,4, методичний кабінет управління освіти, 2-й поверх, БФ «Подільська громада».

Переможці конкурсу отримають подарунки та дипломи і матимуть нагоду безкоштовного навчання протягом місяця в ДМ «Центр «Барви України» з будь-якого художнього направлення (гобелен, ткацтво, батик, живопис) з художниками-педагогами.

Автори кращих 20 робіт отримають заохочувальні призи і дипломи.

Урочисте нагородження переможців конкурсу відбудеться 20 лютого 2010 року о 13:00 год. на другому поверсі ТСК «Магігранд» під час святкового концерту.

З 19 по 26 лютого 2010 року кращі роботи будуть представлені для огляду в приміщенні ТСК «Магігранд». Таким чином, вінничани не тільки відчують естетичне задоволення від споглядання дитячих малюнків, але і одержать благодійний імпульс для творення добра.

Бажаємо вам творчих успіхів.

Партнери конкурсу:
ТСК «Магігранд», Дитячо-молодіжний «Центр «Барви України»