День міста Вінниці – для всіх!

Мета: створення умов для активізації участі людей з обмеженими фізичними можливостями у святкових заходах Дня міста Вінниця.
Учасники конкурсу: в конкурсі можуть брати участь:
  • зареєстровані громадські, благодійні, некомерційні організації;
  • ВУЗи, школи, соціальні установи тощо;
  • зареєстровані органи самоорганізації населення та ініціативні групи.
В конкурсі не можуть брати участь:
  • політичні партії і рухи, органи муніципальної, представницької і виконавчої влади, релігійні організації, комерційні структури, приватні особи.
12-13 вересня м. Вінниця буде святкувати «День міста», де буде присутня велика кількість мешканців міста та гостей, серед яких - люди з обмеженими фізичними можливостями (ОФМ). Конкурс полягає у виконанні міні-проектів, які будуть сприяти залученню людей з ОФМ до святкування «Дня міста» та їхньої інтеграції у суспільство.

Кошторис проекту не повинен перевищувати – 500 грн. Бюджет проекту у зведеному табличному вигляді має відображати структуру фінансових ресурсів, потрібних для виконання проекту. У межах проекту передбачається фінансування організації та проведення спортивно-масових заходів, конкурсів, розваг, ігор тощо.

Заявки на конкурс приймаються до 26.08.2009.
Оголошення переможців 31.08.2009.
Бюджетний період з 1.09. по 20.09.2009 року.
Проектні пропозиції слід надіслати поштою за адресою: 21050, м. Вінниця, а/с 8009, Благодійний фонд «Подільська громада» (з поміткою \"На конкурс міні-проектів\") та електронною поштою: podolfond@ukr.net.

Аплікаційну форму проекту можна скачати тут, або звернувшись за адресою:
21050, м. Вінниця, вул. П. Осіпенко 4, БФ «Подільська громада»,
тел. (0432) 57-22-24, (066)705-52-44 Дручинський Андрій